Program

PÁTEK 19. KVĚTNA 2017

 

HLAVNÍ PÓDIUM:

11.00 - ŇUŇU - brněnská kapela

13.00 - ZŠ VL. MENŠÍKA IVANČICE - vystoupení

13.30 - MŠ, ZŠ A DD IVANČICE - vystoupení

14.00 - ZŠ TGM IVANČICE - vystoupení

14.30 - SVČ IVANČICE - T.A.D. crew, mažoretky, zumbatomic

15.00 - BELLYNKY OSLAVANY - vystoupení

          - OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ SLAVNOSTÍ ZA ÚČASTI STAROSTY MĚSTA

            A VÝZNAMNÝCH HOSTŮ

          - BELLYNKY OSLAVANY  - vystoupení

15.30 - ZŠ ŘEZNOVICE - vystoupení

16.00 - ZUŠ IVANČICE  - vystoupení

17.00 - BÁDULE - vystoupení

17.30 - PĚVECKÝ SBOR BLAHOSLAVA HAJNCE - vystoupení

18.00 - LYRA 2016 - přehlídka vítězů pěvecké soutěže za doprovodu kapely DREAMS

18.30 - SVČ IVANČICE - T.A.D. crew, aerobik, gymnastika

 

KINO RÉNA:

16.00 – ANDĚL PÁNĚ 2 - česká pohádka (samostatné vstupné)

18.00 – FANTASTICKÁ ZVÍŘATA A KDE JE NAJÍT - fantasy / rodinný film (samostatné vstupné)

 

PARK RÉNA:

20.00 – REFLEXY - tradiční zábava s kapelou (samostatné vstupné)

 

 

SOBOTA 20. KVĚTNA 2017

 

HLAVNÍ PÓDIUM:

10.00 - VLČNOVJANKA - slovácká krojovaná dechová hudba

12.30 - CIRCUS PROBLEM - balkánské disco

15.30 - DAVID KRAUS S KAPELOU

17.00 - KERN - brněnská rocková legenda

19.00 - ROCK STRING - rocková kapela se světelnou a ohňovou show

 

KUCHAŘSKÉ PÓDIUM:

12.00 – KUCHAŘSKÁ SHOW

14.00 – KUCHAŘSKÁ SHOW

16.00 – VELKÁ KUCHAŘSKÁ SHOW PETRA STUPKY

 

NÁDVOŘÍ RADNICE:  

Vinařská zóna, posezení, skákací hrad

13.00 - 18.00 - LIDOVÁ HUDBA ZA OPONOU

 

NÁDVOŘÍ U ZUŠ A HŘIŠTĚ DĚTSKÝ SVĚT:

Program pro děti

11.00 – 16.00 - MOBILNÍ PLANETÁRIUM

 

 

KINO RÉNA:

10.30 - KRÁSKA A ZVÍŘE - rodinný romantický film (samostatné vstupné)

14.00 - LICHOŽROUTI - animovaný film (samostatné vstupné)

17.00 - PSÍ POSLÁNÍ - rodinný film / komedie (samostatné vstupné)

 

 

NEDĚLE 21. KVĚTNA 2017

 

HLAVNÍ PÓDIUM:

10.00 - MELODY GENTLEMEN - "K TANCI I POSLECHU" - swingový orchestr

11.30 - SWINGTEAM DUBŇANY (swingové taneční ukázky), PRVOREPUBLIKOVÁ MÓDA (dobové módní přehlídky)

12.30 - MELODY GENTLEMEN - "KAŽDÝ TANČÍ SWING" - swingový orchestr

14.30 - SWINGTEAM DUBŇANY (swingové taneční ukázky), PRVOREPUBLIKOVÁ MÓDA (dobové módní přehlídky)

15.30 - MELODY GENTLEMEN - "ŠLÁGRY Z ČASŮ NAŠICH BABIČEK S KARLEM HEGNEREM" - swingový orchestr

 

KUCHAŘSKÉ PÓDIUM:

10.30 – KUCHAŘSKÁ SHOW PETRA STUPKY A JANA PUNČOCHÁŘE

12.00 – KUCHAŘSKÁ SHOW PETRA STUPKY A JANA PUNČOCHÁŘE

14.30 – KUCHAŘSKÁ SHOW PETRA STUPKY A JANA PUNČOCHÁŘE

 

NÁDVOŘÍ RADNICE:  

Vinařská zóna, posezení, skákací hrad

10.00 - 15.00 - KAREL HEGNER A CIMBÁLOVÁ MUZIKA ALEŠE SMUTNÉHO

 

NÁDVOŘÍ U ZUŠ A HŘIŠTĚ DĚTSKÝ SVĚT:

Program pro děti

11.00 - VESELÁ PLAVBA S KORÁBEM - žonglérské vystoupení

13.00 - VESELÁ PLAVBA S KORÁBEM - žonglérské vystoupení

15.00 - KOCOUR V BOTÁCH - pohádka

 

KINO RÉNA:

10.30 – ŠMOULOVÉ: ZAPOMENUTÁ VESNICE - animovaná pohádka (samostatné vstupné)

14.00 – ŠPALÍČEK - loutková pohádka (samostatné vstupné)

16.00 – ANDĚL PÁNĚ 2 - česká pohádka (samostatné vstupné)

18.00 – MASARYK - český životopisný film / drama (samostatné vstupné)

 

OSTATNÍ PROGRAM (pátek-neděle)

PRODEJ ČERSTVÉHO CHŘESTU

ŘEMESLNÝ A POTRAVINOVÝ JARMARK

GASTROZÓNA -  VYBRANÉ RESTAURACE

VINAŘSKÁ ZÓNA

PROGRAM PRO DĚTI

JÍZDY PARNÍHO VLAKU S LOKOMOTIVOU SKALIČÁK

VÝSTAVKA O PĚSTOVÁNÍ CHŘESTU

EXPOZICE ALFONSE MUCHY (samostatné vstupné)

EXPOZICE VLADIMÍRA MENŠÍKA (samostatné vstupné)

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!