Program

PÁTEK 18. KVĚTNA 2018

 

HLAVNÍ PÓDIUM:

11.00 - MAJÁLES GJB IVANČICE

            ROCK STRING - rocková kapela

13.00 - ZŠ VL. MENŠÍKA IVANČICE - vystoupení

13.30 - MŠ, ZŠ A DD IVANČICE - vystoupení

14.00 - ZŠ TGM IVANČICE - vystoupení

14.30 - SVČ IVANČICE - vystoupení

15.00 - OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ SLAVNOSTÍ ZA ÚČASTI STAROSTY MĚSTA

            A VÝZNAMNÝCH HOSTŮ

          - SVČ IVANČICE - vystoupení

15.30 - ZŠ ŘEZNOVICE - vystoupení

16.00 - ZUŠ IVANČICE  - vystoupení

17.00 - BÁDULE - vystoupení

17.30 - PĚVECKÝ SBOR BLAHOSLAVA HAJNCE - vystoupení

18.00 - LYRA 2017 - přehlídka vítězů pěvecké soutěže

 

KINO RÉNA:

16.00 - ČERTOVINY - česká pohádka (samostatné zvýhodněné vstupné)

18.00 - THOR: RAGNAROK - fantasy (samostatné zvýhodněné vstupné)

 

PARK RÉNA:

20.00 - REFLEXY  A ROCK STRING - tradiční zábava s kapelou (samostatné vstupné)

 

GYMNÁZIUM JANA BLAHOSLAVA:

13.00 - 100 LIP - 100 OSLAV - vysázení hejtmanské lípy

 

 

SOBOTA 19. KVĚTNA 2018

 

HLAVNÍ PÓDIUM:

10.00 - POLANKA - dechová hudba

13.00 - UKULELE ORCHESTRA JAKO BRNO

15.00 - MILAN PEROUTKA SE SKUPINOU PERUTĚ

16.30 - NAVOSTRO - česko-skotská folk-rocková kapela

18.30 - GONG - rocková kapela

 

KUCHAŘSKÉ PÓDIUM:

12.00 - KUCHAŘSKÁ SHOW

14.30 - KUCHAŘSKÁ SHOW

16.00 - VELKÁ KUCHAŘSKÁ SHOW PETRA STUPKY

 

NÁDVOŘÍ RADNICE:  

Vinařská zóna, posezení, skákací hrad

13.00 - 18.00 - GRACIA - cimbálová muzika

13.30 - DUEL VÍNA A JÍDLA - praktické ukázky snoubení

15.30 - DUEL VÍNA A JÍDLA - praktické ukázky snoubení

 

NÁDVOŘÍ U ZUŠ A HŘIŠTĚ DĚTSKÝ SVĚT:

Program pro děti, skákací hrad

11.00 - PRINCEZNA NA HRÁŠKU - pohádka

13.00 - SINDIBÁDOVA DOBRODRUŽSTVÍ - pohádka

15.30 - POHÁDKA PRO 3+1 PRASÁTKO - pohádka

 

KINO RÉNA:

16.00 - PO STRNIŠTI BOS - český rodinný film  (samostatné zvýhodněné vstupné)

18.00 - TÁTOVA VOLHA - česká komedie (samostatné zvýhodněné vstupné)

20.00 - VÍNO NÁS SPOJUJE - drama (samostatné zvýhodněné vstupné)

 

 

NEDĚLE 20. KVĚTNA 2018

 

HLAVNÍ PÓDIUM:

10.00 - EVELÍNA – folk-rocková kapela

12.00 - CIRCUS PROBLEM – balkánské disco

14.00 - HRADIŠŤAN & JIŘÍ PAVLICA

16.00 - POZDNÍ SBĚR – folk-rocková kapela

 

KUCHAŘSKÉ PÓDIUM:

10.30 -  KUCHAŘSKÁ SHOW PETRA STUPKY A PŘEMKA FOREJTA

12.00 -  KUCHAŘSKÁ SHOW PETRA STUPKY A PŘEMKA FOREJTA

14.30 -  KUCHAŘSKÁ SHOW PETRA STUPKY A PŘEMKA FOREJTA

 

NÁDVOŘÍ RADNICE:  

Vinařská zóna, posezení, skákací hrad

10.00 - 15.00 - LIDOVÁ HUDBA ZA OPONOU

11.30 - DUEL VÍNA A JÍDLA - praktické ukázky snoubení

13.30 - DUEL VÍNA A JÍDLA - praktické ukázky snoubení

 

NÁDVOŘÍ U ZUŠ A HŘIŠTĚ DĚTSKÝ SVĚT:

Program pro děti, skákací hrad, historický kolotoč a střelnice

 

KINO RÉNA:

10.30 - COCO - animovaný rodinný film (samostatné zvýhodněné vstupné)

14.00 - KRÁLÍČEK PETR - rodinná hraná komedie (samostatné zvýhodněné vstupné)

16.00 - CESTA ZA KRÁLEM TROLLŮ - norská pohádka (sam. zvýhodněné vstupné)

18.00 - ZTRACEN V DŽUNGLI - dobrodružný film (samostatné zvýhodněné vstupné)

20.00 - DEADPOOL 2 - akční film (samostatné vstupné)

 

OSTATNÍ PROGRAM (pátek-neděle)

PRODEJ ČERSTVÉHO CHŘESTU

ŘEMESLNÝ A POTRAVINOVÝ JARMARK

GASTROZÓNA -  VYBRANÉ RESTAURACE

VINAŘSKÁ ZÓNA

PROGRAM PRO DĚTI

JÍZDY PARNÍHO VLAKU S LOKOMOTIVOU SKALIČÁK

VÝSTAVKA O PĚSTOVÁNÍ CHŘESTU

EXPOZICE ALFONSE MUCHY (samostatné vstupné)

EXPOZICE VLADIMÍRA MENŠÍKA (samostatné vstupné)

VÝSTAVA Z HISTORIE ČETNICTVA 1918 - 1939 (samostatné vstupné)

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!