Novinky

Slavnosti 2020 zrušeny :-(
02.04.2020

Naši milí a vážení návštěvníci,

bohužel nepřinášíme dobré zprávy :-( Vzhledem k současné situaci byl letošní ročník Slavností chřestu a vína zrušen. I kdyby byla současná nařízení do termínu Slavností zrušena, už bychom pro Vás Slavnosti nestihli zorganizovat v takovém rozsahu a kvalitě, na jakou jste zvyklí. Nicméně i pro nás je samozřejmě teď nejdůležitější vaše i naše zdraví a doufáme, že se u dobrého jídla a vína sejdeme příští rok v plné parádě. 
 
Chtěli bychom vás poprosit, abyste letos co nejvíce podpořili naše české zemědělce mezi které patří i náš nejoblíbenější zemědělec - pan Šafář z firmy Český chřest. Český chřest bude možné podle posledních zpráv zakoupit přes rohlík.cz a v supermarketech. Přikládáme odkaz na video o pěstování chřestu právě v Hostíně u Vojkovic - mrkněte: https://www.televizeseznam.cz/video/jidlo-s-r-o/chrest-236467
 
Moc nás těší vaše přízeň, za kterou vám děkujeme. Do dalších dní vám všem přejeme hlavně pevné zdraví - opatrujte se.
Děkujeme!
19.05.2019

Vážení návštěvníci, děkujeme za překrásný víkend, který jsme společně strávili s chřestem a vínem u nás v Ivančicích :-) Jsme moc rádi, že se za námi vracíte. Děkujeme za Vaše úsměvy a dobrou náladu a za rok se těšíme zas! :-)

Dětská zóna - připraven bohatý program pro Vaše děti :-)
08.05.2019

Na Slavnosti parním vlakem :-)
30.04.2019