RESTAURANT NA NÁVSI (ŘÍČANY)

Restaurant Na Návsi najdete v Říčanech u Brna v těsné blízkosti stylové pivnice U Pytlíků. Kromě stálé nabídky nejméně pěti druhů čepovaného piva doporučujeme Vaší pozornosti i výbornou kuchyni. Dbáme na to, aby si náš provoz zasloužil označení zážitkový restaurant. Jídla připravujeme zásadně z čerstvých surovin a jejich výběru věnujeme neustálou pozornost. Spolupracujeme s renomovanými kuchaři a snažíme se kvalitu pokrmů neustále zvyšovat a připravovat vám gastronomické novinky. Denně nabízíme 7 druhů obědového menu, v klasickém menu jídla moderní i světové kuchyně a pravidelné gastronomické akce. Menu sestavil nový šéfkuchař Pavel Fejta.

https://www.restaurantnanavsi.cz/

 

Aktuální nabídka restaurace pro Slavnosti 2023:

Předkrm: Špenátová palačinka s marinovaným lososem a chřestem a zakysanou smetanou (Křečkovská hora, moravské zemské 2022, suché, Víno z Trboušan – Jiří Korber)

Polévka: Jemný chřestový krém

Hlavní chod 1: Filírované kachní prso s grilovaným chřestem, slaným lívancem a citronovou omáčkou (Ryzlink rýnský BIO, výběr z hroznů 2021, polosuché, Vinařství Válka)

Hlavní chod 2: Chřestové hranolky

Dezert: Mascarpone s karamelovým chřestem (Frankovka rosé, moravské zemské 2019, polosuché, Rodinné vinařství U Samsonů)